Reagimi i këndshëm i një gjyshi në Amerikë, kur kupton se do të shkoj në koncert të Lady Gaga-s - Bota Sot
Reagimi i këndshëm i një gjyshi në Amerikë, kur kupton se do të shkoj në koncert të Lady Gaga-s

Muzikë

Reagimi i këndshëm i një gjyshi në Amerikë, kur kupton se do të shkoj në koncert të Lady Gaga-s

Më: 30 qershor 2019 Në ora: 19:34
Foto

Gjyshërit gjithmonë bëjnë gjëra të këndshme dhe një e fundit është bërë hit në internet.

Jim nga Michigan,ShBA, u bë viral teksa përpiqej të fshehte kënaqësinë që po ndjente kur kuptoi se do të shkonte në një koncert të Lady Gaga-s.

Jim u premtoi të gjithë nipërve të tij se do t’i çonte në Las Vegas lkur ata të mbushin 21 vjeç , por ata vendosën që t’i bëjnë ati një trajtim edhe më të mirë.

Gjyshi Jim është fans i Lady Gaga-s kësisoj ata i mundësuan që pjesë e një dite të planifikuar në Las Vegas në mbrëmje të jetë edhe koncerti i këngëtares.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...