Erza Muqolli nesër mban koncert në Prishtinë - Bota Sot
Erza Muqolli nesër mban koncert në Prishtinë

Muzikë

Erza Muqolli nesër mban koncert në Prishtinë

Më: 29 korrik 2019 Në ora: 19:40
Erza Muqolli

Këngëtarja e re shqiptare, e famshme përtej kufijve shqipfolës, nesër do të mbajë një koncert dhe mbrëmje artistike në Prishtinë, përcjell albinfo.ch.

Programi do të hapet në ora 20:00, në Amfiteatrin e Bibliotekës Universitare të Kosovës.

“Erza Muqolli është emri premtues shqiptar që ka mahnitur Francën me zërin e saj të mrekullueshëm. Erza para pak javësh ka lansuar videoklipin e këngës “Je Chanterai”. Që ta dëgjoni nga afër Erzën dhe të mësoni më shumë mbi projektet muzikore të vajzës simpatike, ejani në këtë koncert”, thuhet në njoftim.

Organizatorët po ashtu kanë njoftuar se hyrja është e lirë, dhe nuk ka nevojë për ftesa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...