Fatmir Morina sjell albumin me këngë live, i shumëpritur prej kohësh…! - Bota Sot
Fatmir Morina sjell albumin me këngë live, i shumëpritur prej kohësh…!

Muzikë

Fatmir Morina sjell albumin me këngë live, i shumëpritur prej kohësh…!

Nga: Maksim Gjoka Më: 19 mars 2020 Në ora: 13:06
Fatmir Morina

Fatmir Morina, një ndër këngëtarët me popullor në Kosovë, i cili po bën suksese në tregun e muzikës. Bashkëpunimi me Muharrem Ahmetin, i ka sjell shumë suksese me këngën "Na shkoj jeta me merak", këngë e pëlqyer nga publiku dhe shumë e klikuar.

Më në fund në tregun muzikor doli albumi i ri, i vonuar, për shkak të angazhimeve, udhëtimeve si nga ana e këngëtarit por dhe mjeshtrave të mëdhenj si: Sopot Serica, Shaban Çela dhe Artur Yzeirit të ciëve u është dashur 1 vit kohë për realizimin e këtij albumi.

Xhirimet e klipit janë berë ne Gjilan nën mbështetjen e produksionit filmik Vidio Art..

Fatmir Morina, falënderon të gjithë sponsorat për profesionalizmin që kanë treguar gjatë punës.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat