Anwar Hadid do jetë pjesë e klipit të ri të Dua Lipes

Muzikë

Anwar Hadid do jetë pjesë e klipit të ri të Dua Lipes

Më: 19 qershor 2020 Në ora: 11:04
Dua Lipa Anwar Hadid

I dashuri i Dua Lipa, Anwar Hadid raportohet se do të luaj në videoklipin e ri të këngëtares.

Sipas burimeve, muzikantja, çifti, të cilët së fundmi festuan përvjetorin e tyre të lidhjes, do të bashkojnë forcat e tyre për video-projektin e katërt të Duas nga ‘Future nostalgia’. Vëllai më i vogël i mbretëreshave të ‘Catwalk’ Gigi dhe Bella Hadid do të shërbejë si i dashuri xheloz i Duas, që do të thotë se ai nuk do të duhet të shohë partneren e saj duke vallëzuar rreth një burri tjetër.

Në një raport të ‘The Sun’, thuhet se Dua dhe Anwar kanë filluar të xhirojnë klipin e këngës së re, pas heqjes së karantinës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat