Eni Koci dhe Elinel vijnë me “Larg”

Muzikë

Eni Koci dhe Elinel vijnë me “Larg”

Më: 9 dhjetor 2020 Në ora: 11:17
Eni Koçi

Këngëtarja nga Shqipëria dhe reperi kosovar Elinel kanë sjellur bashkëpunimin e tyre të parë.

Kënga është publikuar për herë të parë me 6 maj 2019, por që tani është realizuar edhe klip.

Producent është pikërisht i fejuari i Enit, Genc Prelvukaj, kurse teksti i këngës është punuar nga Genci dhe vetë Elinel.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat