Miley Cyrus nderon Tom Petty - Bota Sot
Miley Cyrus nderon Tom Petty

Muzikë

Miley Cyrus nderon Tom Petty

Më: 6 tetor 2017 Në ora: 14:58
Miley dhe Bill Ray Cyrus

Këngëtarja Miley Cyrus ka nderuar Tom Petty në shoun The Tonight.

Petty vdiq të hënën pas sulmit kardiak, në moshën 66-vjeçare.

Miley tha në shoun e Howard Stern se e ka të vështirë të shohë njerëzit me të cilët është rritur, të largohen nga kjo botë.

Ajo ka kënduar "Wildflowers," duke i thënë Howard Stern, se arsyeja pse e këndon këtë  këngë është se ajo është më shumë shpresëdhënëse sesa pikëllimi.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera