Sam Smith na surprizon me baladën e rradhës "Pray" - Bota Sot
Sam Smith na surprizon me baladën e rradhës "Pray"

Muzikë

Sam Smith na surprizon me baladën e rradhës "Pray"

Më: 6 tetor 2017 Në ora: 16:58
Sam Smith

Pasi zbuluam se albumi i tij titullohet “The Thrill of It All”, Sam Smith na befasoi me baladën e rradhës të titulluar “pray”. Për momentin ekziston vetëm version audio i saj, por presim me padurim edhe një klip që besojmë do të jetë aq prekës sa “Too Good At Goodbyes”.

Kënga e re zgjat 3 minuta e 43 sekonda. Për t’i dhënë asaj më shumë impakt, do të dëgjoni dhe një pjesë ku këndon kori i kishës.  Sam Smith është një artist i vërtetë!

Kjo është lista e plotë e këngëve të albumit si dhe kopertina e saj

1. Too Good at Goodbyes

2. Say It First

3. One Last Song

4. Midnight Train

5. Burning

6. Him

7. Baby, You Make Me Crazy

8. No Peace

9. Palace

10. Pray

Bonus tracks, deluxe edition

11. "Nothing Left for You"

12. "The Thrill of It All"

13. "Scars"

14. "One Day at a Time"

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera