11 këngët që duhet të shtoni në playlist-ën tuaj në tetor! - Bota Sot
11 këngët që duhet të shtoni në playlist-ën tuaj në tetor!

Muzikë

11 këngët që duhet të shtoni në playlist-ën tuaj në tetor!

Më: 7 tetor 2017 Në ora: 08:35
Artistet

Kemi hyrë në muajin tetor, moti po ftohet, shirat e vjeshtës po vijnë dhe gjithnjë e më shumë preferojmë të qëndrojmë poshtë batanijeve me një filxhan të ngrohtë çaji. Po ku ka më mirë se ta shijoni vjeshtën me muzikë të mirë dhe këngët e fundit që sapo janë publikuar?

Më poshtë ju sjellim njëmbëdhjetë këngë të reja, të sapo dala nga furra për të gjithë adhuruesit e muzikës së Beyonce, Demi Lovato e artistë të tjerë! Është momenti të qetësoheni e të bëni pjesë të playlist-ës suaj edhe këto hite!

J Balvin, Willy William, ft. Beyoncé, “Mi Gente”

Courtney Barnett dhe Kurt Vile, “Continental Breakfast”

St. Vincent, “Los Ageless”

Kelela, “LMK”

Demi Lovato, “Ruin the Friendship”

The Weather Station, “Kept It to Myself”

Chance the Rapper, “Untitled”

Chvrches, “Call It Off”

Weaves ft. Tanya Tagaq, “Scream”

Julien Baker, “Appointments”

Wu-Tang Clan ft. Redman, “People Say"

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera