Jessie J publikon klipin dramatik të këngës "Not My Ex" - Bota Sot
Jessie J publikon klipin dramatik të këngës "Not My Ex"

Muzikë

Jessie J publikon klipin dramatik të këngës "Not My Ex"

Më: 15 tetor 2017 Në ora: 09:22
Jessie J

Jessie J publikoi premierën e videos muzikore për këngën e saj të fundit "Not My Ex", e cila do të shfaqet në albumin e katërt të këngëtares britanike "R.O.S.E".

"Not My Ex" është një baladë shumë emocionale ku zonjusha J këndon rreth problemeve që po kalon në marrëdhënien e re, pasi ende e krahason atë me lidhjen e vjetër. Dhe kjo, zonja dhe zotërinj, është një problem shumë i madh në kohët e sotme.

Ndiqni videon më poshtë:

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera