PREMIERË: Publikohet bashkëpunimi mes DJ Dagz, Dj PM dhe Genc Prelvukajt - Bota Sot
PREMIERË: Publikohet bashkëpunimi mes DJ Dagz, Dj PM dhe Genc Prelvukajt

Muzikë

PREMIERË: Publikohet bashkëpunimi mes DJ Dagz, Dj PM dhe Genc Prelvukajt

Më: 6 janar 2018 Në ora: 13:36
Pamje nga video

Një projekt i ri është paralajmëruar ditë më parë nga këngëtari Genc Prelvukaj dhe DJ Dagz e DJ PM.

Kënga sapo është publikuar në kanalin YouTube dhe mbanë titullin “Unstoppable”, që në shqip do të thotë “Të pandalshëm”.

Këtij projekti, DJ Dagz, DJ PM dhe Genci ia kanë shoqëruar edhe videoklipin, ndërsa e sjellin këngën e kënduar me ritëm të veçantë.

Për tekstin e këngës është kujdesur vetë Genci, ndërsa për videon BlackFish Entertainment.

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin më të ri “Unstoppable”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera