Klip i veçantë, Rinna sjell projektin më të ri muzikor - Bota Sot
Klip i veçantë, Rinna sjell projektin më të ri muzikor

Muzikë

Klip i veçantë, Rinna sjell projektin më të ri muzikor

Më: 12 janar 2018 Në ora: 11:24
Rinna

Rinna ka sjell projektin më të ri muzikor.

“No No” është titulluar kënga e re, të cilën e ka shoqëruar me videoklip.

Për këtë të fundit është përkujdesur kompania e mirënjohur MAX Production.

Image

Kënga ritmike e shoqëruar me paraqitje të bukura, Rinna na dërgon n një dimension më ndryshme të klipeve me shumë ngjyra të errëta.

Theksojmë se muzikën e këngës e ka bërë dyshja Skizo Frenik dhe Cricket.

Ndryshe, këngëtarja ferizajase që ka ngjashmëri të madhe me modelen Gigi Hadid, do të sjell kënga të reja gjatë këtij viti.

Image
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera