Ballë për ballë me vdekjen, pamje mahnitëse të kapura nga fotografët guximtar - Bota Sot
Ballë për ballë me vdekjen, pamje mahnitëse të kapura nga fotografët guximtar

Ndryshe

Ballë për ballë me vdekjen, pamje mahnitëse të kapura nga fotografët guximtar

Më: 2 shkurt 2019 Në ora: 21:23
Pamje nga videoja

Fotografët janë personat që shumicën e rasteve janë në gjendje të bëjnë edhe të pamundurën për të arritur synimin.

Për një fotografi perfektë dhe të paimagjinueshme, ata shkelin në vend të ndaluara, u afrohen objekteve e gjërave që janë të rrezikshme.

Në këtë video janë bërë disa përmbledhje të momenteve kur fotografët kanë qenë aq afër me vdekjen, vetëm për një foto.

Image

Të qëndrosh pak milimetra para luanit të uritur, apo ariut polar, e shtazëve të tjera, janë disa nga çmenduritë e fotografëve të mëposhtëm.

Shikoni këtë video nga e cila do të ndjeni adrenalinë, po aq sa edhe frikë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat