Macja e tolerueshme nga përkëdheljeve të shumë këlyshëve

Ndryshe

Macja e tolerueshme nga përkëdheljeve të shumë këlyshëve

Më: 1 mars 2019 Në ora: 07:05
Pamje nga video

Në një dyqan të kafshëve në Shanxi të Kinës, është parë skena interesante, kur një mace po ledhatohej nga shumë këlyshë të vegjël.

Gjallesa që ishte sjellë së fundmi në atë lokal, dukej mjaftë tolerante dhe e qetë, megjithëse ka natyrë shumë të egër.

Derisa qëndronte në shkallët e hyrjes, dikush e largoi atë nga tufa duke e vënë një shkallë më poshtë, prej nga nuk mund ta preknin më.

Ky moment është pëlqyer shumë, megjithëse macja një situatë të pakëndshme dhe nuk po kënaqej sikur të tjerët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat