Gruaja lind foshnjen me ngjyrë, fajin ja vë burrit: Ke pirë shumë kafe - Bota Sot
Gruaja lind foshnjen me ngjyrë, fajin ja vë burrit: Ke pirë shumë kafe

Ndryshe

Gruaja lind foshnjen me ngjyrë, fajin ja vë burrit: Ke pirë shumë kafe

Më: 7 mars 2019 Në ora: 07:45
Gruaja dhe fëmija

Histori nga ato që rrallë herë të bie rasti ti dëgjosh është kjo e një 24-vjeçareje, e cila në Spitalin Universitar Valencias lindi një djalë të shëndetshëm, plot 4.2 kg.

Por në fakt ardhja në jetë e kësaj foshnje solli probleme për çiftin, pasi foshnja ishte me ngjyrë, ndonëse çifti ishte "dorë e bardhë".

Pasi e panë që foshnja ishte me ngjyrë, burri e pyet gruan:

"Unë nuk jam racist, nuk më intereson ngjyra e lëkurës së tij, por më ke mashtruar mua?". Gruaja u përgjigj se ajo nuk e kishte mashtruar, por ngjyra e djalit kishte lidhje me faktin se burri i ai pinte shumë kafe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...