Nëna detyron aeroplanin të kthehet pasi harron fëmijën në aeroport - Bota Sot
Nëna detyron aeroplanin të kthehet pasi harron fëmijën në aeroport

Ndryshe

Nëna detyron aeroplanin të kthehet pasi harron fëmijën në aeroport

Më: 12 mars 2019 Në ora: 23:51
Ilustrim

E harroi fëmijën në aeroport, nëna detyron avionin të ulet.

Një avion është kthyer mbrapsht në aeroport pasi një nënë pohoi se kishte harrur fëmijën e saj në terminal.

Saudi Airlines ishte nisur në fluturim nga Jeddah, Arabinë Saudite, për në Kuala Lumpur, Malajzi.

Por nëna u kujtua në avion se kishte lënë fëmijën në terminal dhe i kërkoi pilotëve te ktheheshin për ta marrë.

Piloti i kërkoi kontrollorëve të trafikut ajror leje për t'u kthyer në aeroport.

Rrethanat në të cilat nëna harroi fëmijën në aeroport janë të paqarta.

Dhe kjo çoi në vonesën e fluturimit në 45 minuta.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...