Mjekët i thanë se nuk do bëjë fëmijë, gruaja sjell në jetë një vajzë - Bota Sot
Mjekët i thanë se nuk do bëjë fëmijë, gruaja sjell në jetë një vajzë

Ndryshe

Mjekët i thanë se nuk do bëjë fëmijë, gruaja sjell në jetë një vajzë

Më: 18 mars 2019 Në ora: 20:45
Foto

Gruaja nga Britani lindi vogëlushen 6 kilogram, e cila gëzon shëndet të mirë.

Megjithëse ajo më parë kishte vetëm 15 për qind për të mbetur shtatzënë, Joi Buckley lindi fëmijë me peshë prej gjashtë kilogramë.

Spitali po e mbante foshnjën në Njësinë e Kujdesit Intensiv Neonatal për të monitoruar nivelet e saj të sheqerit dhe oksigjenit këtë javë, dhe për fat të mirë nuk ka asnjë problem.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat