Zgjohet nga gjumi i tmerruar, qeni i kërceu te fytyra duke dashur ta merrte copën e djathit që e hodhi gruaja tij - Bota Sot
Zgjohet nga gjumi i tmerruar, qeni i kërceu te fytyra duke dashur ta merrte copën e djathit që e hodhi gruaja tij

Ndryshe

Zgjohet nga gjumi i tmerruar, qeni i kërceu te fytyra duke dashur ta merrte copën e djathit që e hodhi gruaja tij

Më: 21 mars 2019 Në ora: 07:16
Pamje nga video

Kohëve të fundit, është përhapur në rrjetet sociale një sfide e çuditshme, përmes së cilës kërkohet t’ju hidhet fëmijëve apo kafshëve shtëpiake, nga një copë të hollë djathi në fytyrë.

Mirëpo, ky rast që u zhvillua në Karolinën e Jugut të Shteteve të Bashkuara, është shumë më ndryshe sepse një burrë u zgjua nga gjumi i tmerruar.

Në momentin që gurja tij e hodhi djathin, qeni i familjes nxitoi ta kapte, derisa i qëndronte shumë afër fytyrës.

Derisa ai bërtiste i tmerruar, qeni e kapi ushqimin dhe u largua, duke e lënë atë të dridhur nga frikët.

Kjo sfidë ende po vazhdon të jetë në trend, megjithëse nuk e ka asnjë kuptim.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...