Testi i ADN i nxjerr “të palarat” gruas, binjakët me baballarë të ndryshëm - Bota Sot
Testi i ADN i nxjerr “të palarat” gruas, binjakët me baballarë të ndryshëm

Ndryshe

Testi i ADN i nxjerr “të palarat” gruas, binjakët me baballarë të ndryshëm

Më: 31 mars 2019 Në ora: 06:13
Ilustrim

Një grua kishte kërkuar testin e atësisë me partnerin e saj vitin e kaluar për binjakët ku testi i ADN-së zbuloi se binjakët kishin baballarë të ndryshëm.

‘Sekretet’ e një mamaje u ekspozuan kur një test i ADN-së zbuloi se binjakët kishin baballarë të ndryshëm.

Gruaja, e cila nuk është identifikuar por është që është nga Xiamen, Kinë, kishte kërkuar testin e atësisë me partnerin e saj vitin e kaluar, në mënyrë që ata të vendosnin zyrtarisht djemtë e tyre binjakë në regjistrin e qytetit.

Por ata u shokuan kur rezultatet e testimit treguan se një nga djemtë nuk i përkiste burrit të saj.

Sipas raporteve në gazetën Fujian Daily, partneri i gruas kishte kohë që pyeste veten pse binjakët e tij nuk dukeshin njësoj, dhe pse njëri prej tyre kishte sy, gojë dhe hundë të ndryshme dhe nuk i ngjante atij në asnjë mënyrë.

Megjithatë, ai kurrë nuk e ka konsideruar mundësinë që ai nuk ishte babai i tyre.

Gjetjet e testit të atësisë shkaktuan një ndarje mes çiftit, ku gruaja e akuzon bashkëshortin e saj për manipulimin e rezultateve.

Megjithatë, nëna e të dyve përfundimisht pranoi se kishte kaluar një natë me një burrë tjetër.

Lajmi e i rrallë i super-fekondimit, kur dy vezë janë fekonduar gjatë ciklit të njëjtë nga dy baballarët, u bë publike nga drejtori i Qendrës së Authentication, Zhang.

Ky është një rast shumë i veçantë, do të thotë se gruaja kishte marrëdhënie seksuale me dy burra dhe kishte ngelur shtatzanë prej tyre në të njëjtën kohë.

Ata janë binjake vëllazërore, një rast shumë i pazakontë dhe i rrallë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat