Merr nota të dobëta, babai detyron të birin ta thyejë Play Station - Bota Sot
Merr nota të dobëta, babai detyron të birin ta thyejë Play Station

Ndryshe

Merr nota të dobëta, babai detyron të birin ta thyejë Play Station

Më: 4 prill 2019 Në ora: 17:53
Babai e detyron djalin e tij për të shkatërruar Play Station

Videoja në të cilën djali shkatërron PlayStation u bë virale në rrjetet shoqërore dhe menjëherë shkaktoi reagime të përbashkëta.

"Babai e detyron djalin e tij për të shkatërruar Play Station për shkak të notave të këqija", shkruan një komentues i zemëruar.

Në video shihet babai si e detyron të birin ta shkatërrojë pajisjen e tij të preferuar për shkak të notave të dobëta në shkollë.

Madje, ai kap edhe vetë një guri e të cilin e godet pajisjen për t’u siguruar se ajo nuk do t‘i hyjë më në punë të birit për të luajtur lojën e tij të preferuar Fortnite.

Video KETU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...