Gruaja lind një djalë me ngjyrë, thotë se fajin e ka burri që pi shumë kafe - Bota Sot
Gruaja lind një djalë me ngjyrë, thotë se fajin e ka burri që pi shumë kafe

Ndryshe

Gruaja lind një djalë me ngjyrë, thotë se fajin e ka burri që pi shumë kafe

Më: 5 maj 2019 Në ora: 07:55
Guraja dhe djali

Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Valencia të Spanjës ku një grua 24-vjeçare, e bardhë, ka lindur një foshnje me ngjyrë.

Bashkëshorti i 24 vjeçares ishte po ashtu i bardhë dhe në momentin që pa djalin i ka kërkuar shpjegime gruas së tij.

“Nuk jam rracist për ngjyrën e fëmijës por ti me siguri me kë tradhëtuar” i tha ai por vajza 24-vjeçare i është përgjigjur se ajo nuk e ka tradhëtuar kurrë dhe fajin e kishte fakti që burri i saj pinte gjatë gjithë kohës kafe, shkruan Daily Mail.

Pas kësaj burri deklaroi se ndihet keq që e akuzoi gruan e tij dhe e beson atë pasi ajo e dashuron dhe nuk do kërkojë testim për babain e djalit të sapolindur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...