Interesante: Bletët e ndjekin dy ditë veturën, për ta shpëtuar mbretëreshën - Bota Sot
Interesante: Bletët e ndjekin dy ditë veturën, për ta shpëtuar mbretëreshën

Ndryshe

Interesante: Bletët e ndjekin dy ditë veturën, për ta shpëtuar mbretëreshën

Më: 8 qershor 2019 Në ora: 15:00
Foto ilustrim

Bletët kanë një simpati shumë të madhe ndaj mbretëreshës së tyre. Tufa asnjëherë nuk e btaktisë atë pavarësisht situatës që gjendet ajo, shkruan Gazeta Metro.

Kështu, zonjës Carol Howarth, në  Haverfordwest, Wells dy ditë i janë ngjitur një tufë bletësh, pasiqë mbretëreshën e kishte tërhequr diçka e ëmbël në veturë dhe ishte ngujuar në pjesën tek dritat prapa.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat