Gjarpri që po i habit të gjithë, lind me syze dielli dhe mustaqe - Bota Sot
Gjarpri që po i habit të gjithë, lind me syze dielli dhe mustaqe

Ndryshe

Gjarpri që po i habit të gjithë, lind me syze dielli dhe mustaqe

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 11:38
Gjarpri që po i habit të gjithë, lind me syze dielli dhe mustaqe

Gjarpri u zbulua në Teksas dhe fotografitë e tij u publikuan online, të cilat e shfaqin gjarprin me shenja interesante në trup që duket sikur ka syze dhe mustaqe

Së bashku me fotografitë e publikuara ishte edhe përshkrimi: “A keni parë ndonjëherë gjarpër me syze dielli?”.

Mund të jetë e vështirë të besohet se kjo nuk është punë e Photoshop, por me të vërtetë nuk është. Ky gjarpër lindi me të vërtetë me syze dhe mustaqe.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...