Kobra vs majmuni: Beteja më e çuditshme që keni parë ndonjëherë - Bota Sot
Kobra vs majmuni: Beteja më e çuditshme që keni parë ndonjëherë

Ndryshe

Kobra vs majmuni: Beteja më e çuditshme që keni parë ndonjëherë

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 13:31
Pamje e shkeputur nga video

Kemi parë lloj-lloj betejash, por rrallëherë kemi hasur “kacafytje” ndërmjet gjarprit dhe majmunit.   

Pavarësisht se të dyja ndajnë territor botën e egër, gjarpinjtë nuk është se e kanë zakon që të kthejnë në gjah majmunët.

Megjithatë, çdoherë ka përjashtime. Në një video të ngarkuar në ‘Youtube’, shihet një betejë e ashpër dhe e çuditshme ndërmjet gjarprit të llojit kobra dhe një majmuni.

Por, a ka triumfues nga kjo betejë? Ndiqeni videon në vazhdim për  ta kuptuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...