Flokët më të gjata në botë, kërkon të thyejë rekordin - Bota Sot
Flokët më të gjata në botë, kërkon të thyejë rekordin

Ndryshe

Flokët më të gjata në botë, kërkon të thyejë rekordin

Më: 11 qershor 2019 Në ora: 17:59
Neomi Elizabeth

Një vajzë 24-vjeçare, e cila për shkak të flokëve të saj të gjata quhet shpresa peruane flokartë, shpreson të thyejë rekordin botëror për flokët më të gjata.

Flokët e saj janë të gjata hiq më pak se 1.7 metra.

Neomi Elizabeth shpreson se do të jetë e mjaftueshme për të fituar titullin dhe të hyjë në Librin e Rekordeve Guinness.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...