Nuk do i besoni syve, 14 persona dalin nga një makinë e vogël - Bota Sot
Nuk do i besoni syve, 14 persona dalin nga një makinë e vogël

Ndryshe

Nuk do i besoni syve, 14 persona dalin nga një makinë e vogël

Më: 20 qershor 2019 Në ora: 06:06
Pamje nga video

Një video po bën xhiron e botës në media të ndryshme dhe rrjetet sociale.

Duket e pabesueshme por në video shihet se si 14 persona, mes tyre 10 fëmjë dalin nga një makinë e vogël.

Videoja është filmuar nga një 33-vjeçar, i cili pa këtë ngjarje të pazakontë nga dritarja e shtëpisë së mikut në Blackburn të Anglisë.

Dënimi për një veprim të tillë në Angli mund të shkojë deri në 500 sterlina.

Video është komentuar dhe shpërndarë gjerësisht në rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...