Reagimi rrëqethës i vogëlushit që për herë të parë dëgjon tingujt e violinës - Bota Sot
Reagimi rrëqethës i vogëlushit që për herë të parë dëgjon tingujt e violinës

Ndryshe

Reagimi rrëqethës i vogëlushit që për herë të parë dëgjon tingujt e violinës

Më: 22 qershor 2019 Në ora: 20:31

Videoja amatore e një djaloshi të vogël që reagon interesant, kur për herë të parë dëgjon tingujt që dalin nga violina po bën xhiron e botës.

Në video shihet një djalë që posa dëgjon një grua duke luajtur në violinë, i afrohet dhe me ëndje e dëgjon duke performuar.

Dhe është interesant se si e ndjenë çdo tingull që ajo e ekzekuton madje, atij i bën aq shumë përshtypje sa që në një moment e përqafon.

Ky moment është shpërndarë në masë të madhe në rrjetet sociale, dhe shumë komentues besojnë se vogëlushi do të jetë violinisti i ardhshëm me renome botërore.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...