Makina bie në greminë, shoferi shpëton për mrekulli - Bota Sot
Makina bie në greminë, shoferi shpëton për mrekulli

Ndryshe

Makina bie në greminë, shoferi shpëton për mrekulli

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 20:41
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një person mori plagë të rënda pasi makina e tij ra në një humnerë në South Tyneside në Angli.

Ekipet e shpëtimit dolën në vendin e ngjarjes për të shpëtuar vozitësin.

Një zëdhënës i kërkim-shpëtimit tha se personi i aksidentuar është jashtë rrezikut për jetë.

Ndërsa policia, zjarrfikësit dhe mjekët arritën në majë të shkëmbit, nisi aksioni për të nxjerrë vozitësin dhe makinën nga humnera.

Personi i lënduar u dërgua për trajtim në spitalin e Newcastle pasi ka pësuar lëndime të shumta.
 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...