Ndodh mrekullia, fëmija 2 vjeç bie nga kati i nëntë, shpëton - Bota Sot
Ndodh mrekullia, fëmija 2 vjeç bie nga kati i nëntë, shpëton

Ndryshe

Ndodh mrekullia, fëmija 2 vjeç bie nga kati i nëntë, shpëton

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 22:32
Femija

Një fëmijë vetëm 2 vjeç u rrëzua nga kati i nëntë i një pallati në Paris, në lagjen e Belleville, i cili shpëtoi pa pësuar asnjë frakturë.

“Është një mrekulli”, komentoi policia, lidhur me ngjarjen e kësaj të enjteje.

Tridhjetë metra rënie e lirë për Adam, nga dritarja e një shtëpie në katin e nëntë.

I mituri u dërgua me urgjencë në spital, por mjekët thanë se nuk ka asgjë shqetësuese.

Bazuar në dëshminë e prindërve në polici, vogëlushi ishte vetëm në dhomën e tij, kur hipi mbi një komodinë dhe u rrëzua, shkruan noa.al.

Vogëlushi përfundoi në pjesën e oborrit mbi disa shkurre, të cilat arritën që ti shpëtonin jetën.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...