Breshka me rrotë - Bota Sot
Breshka me rrotë

Ndryshe

Breshka me rrotë

Më: 23 qershor 2019 Në ora: 23:49
Foto

Kur breshka Pedro kishte humbur dy këmbët e saj prapa, askush nuk besonte se do të jetë ndonjëherë në gjendje të ecte.

Por të gjitha këto ndryshuan me ndihmën e veterinerëve krijues dhe ekipit të makinave Lego.

Ginger Guttner nga klinika tha se shëndeti i breshkës ishte në rregull dhe se Pedro tash nuk ka probleme.

Falë ideve kreative, Pedro tash mund të lëvizë përsëri. Çdo nder për një ide të madhe.
 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...