Sherr në restorant, gratë rrihen mes vete - Bota Sot
Sherr në restorant, gratë rrihen mes vete

Ndryshe

Sherr në restorant, gratë rrihen mes vete

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 10:33
Pamje nga sherri

Sipas një raportimi nga Daily Mail, një rrahje e fortë ka ndodhur mes një punëtoreje të McDonald’s dhe një kliente.

Arsyeja e këtij sherri ishte për shkak të një mosmarrëveshjeje shumë të thjeshtë: për një pije.

Videoja e ngarkuar në Facebook shfaq përleshjen mes grave. Shikojeni atë më poshtë:

Rrahje mes femrave ne restauran on Vidnews.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...