E “harruan” në avion, pasagjerja zgjohet e tmerruar - Bota Sot
E “harruan” në avion, pasagjerja zgjohet e tmerruar

Ndryshe

E “harruan” në avion, pasagjerja zgjohet e tmerruar

Më: 24 qershor 2019 Në ora: 22:04
Ilustrim

Një grua ishte duke fjetur në një avion, ndërsa askush nuk e zgjoi kur mbërritën në destinacion.

Kur u zgjua brenda avionit “Air Canada”, gruaja u tmerrua pasi ndodhej në një ambient të errët.

Tiffani Adams tha se e kishte zënë gjumi gjatë fluturimit nga Quebec në Toronto, më 9 qershor.

Kur u zgjua, Adams kishte shumë ftohtë dhe ishte ende e ulur në sendiljen e saj por avioni ishte parkuar.

Adams shkroi në Facebook: “U zgjova në mesnatë e ngrirë së ftohti dhe ende e sendilje në errësirë të plotë”.

Ajo telefonoi një mikshën e saj për atë që i kishte ndodhur, dhe shoqja telefonoi Toronto Pearson Airport dhe u tregoi atyre për vendndodhjen e Adams.

Gruaja u gjet nga një operator i karrocave të bagazheve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...