Ishte e vdekur për 27 minuta! Gruaja tregon çfarë pa në botën tjetër - Bota Sot
Ishte e vdekur për 27 minuta! Gruaja tregon çfarë pa në botën tjetër

Ndryshe

Ishte e vdekur për 27 minuta! Gruaja tregon çfarë pa në botën tjetër

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 13:20
Foto

Një grua në SHBA i shkroi një shënim të frikshëm familjes së saj, duke iu thënë se kishte qenë në parajsë pasi vdiq për 27 minuta, para se të rikthehej në jetë me ndihmën e pajisjeve.

Tina Hines, nga Phoenix, Arizona, pësoi sulm kardiak në shkurt të vitit 2018″>2018, përderisa po bëhej gati të shkonte në hiking bashkë me burrin e saj Brian.

Ajo ra në tokë dhe Brian i dha ndihmën e parë, duke e kthyer në jetë dy herë para se emergjenca të arrinte në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...