Profecia e frikshme, Alienët zbresin në Tokë në 23 shtator dhe rrëmbejnë njerëz

Ndryshe

Profecia e frikshme, Alienët zbresin në Tokë në 23 shtator dhe rrëmbejnë njerëz

Më: 25 qershor 2019 Në ora: 21:45
Ilustrim

E konsiderojnë si masakra e rrëmbimit të njerëzve nga Alienët, ngjarje që do të ndodhë në datën 23 shtator të këtij viti.

Për shumë besimtarë, ngjarjet ekstreme të motit, të lidhura me uragane, të cilat po shkatërrojnë një numër të madh të ishujve në Karaibe, është fillimi i fundit të botës.

Arritja dhe zbulimi i jashtëtokësorëve është duke u afruar.

Edhe në librin e shenjtë të Biblës shkruhet se “kjo do të jetë dita e madhe e Perëndisë së Plotfuqishëm, dita e betejës së madhe midis trupave të bishës dhe të udhëhequr nga Jezusi i cili do të vijë nga një tjetër planet, një dimension tjetër”.

Profecia pohon se shkatërrimi do të jetë aq i madh, saqë gjinia mashkullore e njeriut do të asgjësohet e gjitha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat