Mësuesja kapet mat, po xhironte film porno në klasë - Bota Sot
Mësuesja kapet mat, po xhironte film porno në klasë

Ndryshe

Mësuesja kapet mat, po xhironte film porno në klasë

Më: 27 qershor 2019 Në ora: 20:15
Mësuesja kapet mat, po xhironte film porno në klasë

Një video me pamje +18 është regjistruar në klasës e shkollës “El Campo”, në Teksas.

Pamjet e fytyrës së gruas nuk janë të qarta në pamjet filmike dhe emri i saj nuk është bërë ende me dije nga autoritetet.

Në video shfaqet mësuesja sipër një karrige dhe zhvishet thuajse totalisht.

Policia e Teksasit janë ende në kërkim të informacioneve dhe provave me të cilat do të zbulojnë personin të shfaqur në pamjet filmike.

Bëhet me dije nga stafi i shkollës “El Campo”, se një mësuese zëvendësuese dyshohet të jetë personi ne video dhe do të akuzohet për ngjarjen “incident i paprecedentë”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...