Çifti i sapomartuar në pyll, përshëndeten ngrohtësisht me ariun - Bota Sot
Çifti i sapomartuar në pyll, përshëndeten ngrohtësisht me ariun

Ndryshe

Çifti i sapomartuar në pyll, përshëndeten ngrohtësisht me ariun

Më: 30 qershor 2019 Në ora: 14:57
Pamje nga videoja

Një çift, që janë të sapomartuar, u përballën me një situatë të tmerruese gjatë kohës sa po e shijonin muajin e mjaltit. Ata gjatë një shëtitje në pyll, u gjendën ballë përballë me një ariu.

Ariu, që ishte i murrmë, shihet teksa afrohet në të njëjtën rrugë të cilën po ecte çifti. Ai i afrohet me ngadalë, ndërkohë që çifti tenton që t’ia lirojë rrugën.

Në një moment, ata i thonë ‘Përshëndetje ari’ e më pas kur ai vazhdon rrugën, i thonë ‘Mirupafshim ari’ dhe ‘Faleminderit ari’

Në momentin që ariu afrohet, ata madje edhe e përshëndetin atë, e që ai e vazhdon rrugën.

Pamjet janë shpërndarë shumë në rrjete sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...