Doktorët e kthyen në jetë 4 herë me radhë, ja çfarë shkroi në fletoren e saj - Bota Sot
Doktorët e kthyen në jetë 4 herë me radhë, ja çfarë shkroi në fletoren e saj

Ndryshe

Doktorët e kthyen në jetë 4 herë me radhë, ja çfarë shkroi në fletoren e saj

Më: 1 korrik 2019 Në ora: 10:26
Ilustrim

Maddie Johnson ka mahnitur me mesazhin e shkruar.

Maddie Johnson, ka postuar në Instagram një foto me tatuazhin e saj të ri dhe historinë prapa atij tatuazhi, shkruan “VT”.

“Para një viti, tezja ime Tina, personi më i mirë, më i mprehtë dhe më i shëndeteshëm që unë njoh, ka përjetuar një infarkt të papritur në zemër dhe doktorrët thanë se e kanë rikthyer në jetë 4 katër herë. Gjëja e parë që ajo kërkoi pasi u zgjua ishte një fletore dhe  një stilolaps, ku shkroi “është e vërtetë”.

“Njerëzit në dhomë e pyeten se çka do të thotë kjo “është e vërtet”, dhe ajo u përgjigj me lot në sy duke bërë me gisht lart, duke nënkuptuar parajsën”.

“Historia e saj është shumë e vërtet për tu mos treguar, duke më japur mua një besim më të fortë për të besuar në përjetësi”.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...