U bllokua në ashensor për 27 orë, shpëtoi duke pirë verë - Bota Sot
U bllokua në ashensor për 27 orë, shpëtoi duke pirë verë

Ndryshe

U bllokua në ashensor për 27 orë, shpëtoi duke pirë verë

Më: 2 korrik 2019 Në ora: 21:51
Ilustrim

Një grua në Padova të Italisë ka përjetuar momente tmerri pas u bllokua në ashensor.

Ajo qëndoroi e mbyllur për 72 orë me radhë, deri sa u gjet nga vajza e saj.

Gruaja ishte duke çuar shishet e verës në bodrumin e saj, pa e ditur se do të përjetonte makthin e vërtetë.

Askush nuk arrinte të dëgjonte të bërtiturat e saj, dhe për më tepër që edhe telefonin e kishte harruar në çantë.

Për të mos u dehidratuar ajo konsumoi verë nga sishet që do i dërgonte në bodrum, dhe kështu arriti që të mbijetonte.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...