Qeni dhe vogëlushja, përkëdhelje deri në rrëzim - Bota Sot
Qeni dhe vogëlushja, përkëdhelje deri në rrëzim

Ndryshe

Qeni dhe vogëlushja, përkëdhelje deri në rrëzim

Më: 3 korrik 2019 Në ora: 12:37
Pamje nga video

Që mes fëmijës dhe qenit ka një lidhje të ngushtë kjo është e qartë.

“E adhuron”, shkruan nëna e vogëlushes në rrjetet sociale duke publikuar edhe videon.

Nga ana tjetër qeni labrador i ka fiksim fëmijët. Por vogëlushja që shihni në videon më poshtë, loz pafund me qenin i cili është disa herë më i madh se ajo.

Madje mes tyre shkëmbehen përkëdheli dhe puthje, ku në fund nga argëtimi i tepërt përfundojnë të rrëzuar.

Por fatmirësisht gjithçka ndodh në barin e njomë të shtëpisë së vogëlushes, në Dover, të New Jersey. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...