Vendet misterioze ku njerëzit po zhduken pa arsye - Bota Sot
Vendet misterioze ku njerëzit po zhduken pa arsye

Ndryshe

Vendet misterioze ku njerëzit po zhduken pa arsye

Më: 4 korrik 2019 Në ora: 21:21
Foto

Ekzistojnë disa vende në botë të cilat vijojnë të mbajnë mistere pasi aty vijojnë të zhduken njerëz.

Shumë njerëz kanë humbur gjurmë në këto vende dhe askush nuk po arrin të japë shpjegime.

Ja cilat janë disa nga vendet ku zhdukja vijon të mbetet mister:

Trekëndëshi i Bermudës është vendi i parë që na vjen në mendje kur bëhet fjalë për zhdukjet e njerëzve.

Zhdukjet vijojë, gjurmë të anijeve nuk gjenden kurrë.

Trekëndëshi në Micigan, gjendet mes Micigan dhe Wiscons, SHBA

Deti Sargasso, në oqeanin Atlantik vendi i anijeve fantazëm. Në 1872 një anije u gjet e shkretë, askush nuk e di ç’ndodhi me ekuipazhin.

Liqeni Superior në SHBA, vendi ku janë regjistruar disa zhdukje.

Autostrada 16 Kanada, aty ku shumë gra të reja janë zhdukur në mënyrë misterioze.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...