Kamera kap momentin e tmerrshëm kur plaka i bën sehir nuses në kanagjeq - Bota Sot
Kamera kap momentin e tmerrshëm kur plaka i bën sehir nuses në kanagjeq

Ndryshe

Kamera kap momentin e tmerrshëm kur plaka i bën sehir nuses në kanagjeq

Më: 5 korrik 2019 Në ora: 09:28
Pamje e shkeputur nga video

Një video e një kanagjeqi e publikuar në Twitter ka habitur të gjithë përdoruesit.

Videoja e cila u publikua dje, tregon momentin kur një plakë duket se i bën sehir nuses në kanagjeq përderisa ajo ishte në valle.

Plaka pret në këmbë derisa nusja afrohet dhe i bën diçka sipër kokës, që sipas përdoruesve të Twitter është sehir.

Videoja u publikua në Twitter me mbishkrimin “It’s called sehire” (Quhet sehire) dhe u shikua më shumë se 30 mijë herë.

Shikojeni:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...