Refuzoi të bënte seks, gruaja masakron keq burrin e saj - Bota Sot
Refuzoi të bënte seks, gruaja masakron keq burrin e saj

Ndryshe

Refuzoi të bënte seks, gruaja masakron keq burrin e saj

Më: 6 korrik 2019 Në ora: 08:34
Ilustrim

Një grua e dehur ka masakruar rëndë bashkëshortin e saj pasi ky i fundit refuzoi të bënte seks me të.

Kjo ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Uganda, teksa gruaja Beatrice Acen në shumicën e kohës konsumonte alkool.

Një natë ajo u kthye vonë në shtëpi, dhe duke bërtitur kërkoi të kryente marrëdhënie me burrin e saj.

Ky i fundit, i inatosur për sjelljet e vazhdueshme të saj, refuzoi me pretendimin se gruaja e tij do të ndryshonte.

Por ndodhi e kundërta, madje më keq. Ajo e sulmoi në organin gjenital me një mjet prerës duke i shkaktuar gjakderdhje të shumtë.

Moses Okot, 46 vjeç, vijon të jetë në spital që prej 30 qershorit, kur ndodhi edhe ngjarja e rëndë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...