Epike/ Për 30 sekonda vjedhin rroba dhe aksesorë me vlerë 30 mijë dollarë

Ndryshe

Epike/ Për 30 sekonda vjedhin rroba dhe aksesorë me vlerë 30 mijë dollarë

Më: 7 korrik 2019 Në ora: 07:14

Një grup prej 10 personash hyri me shpejtësi në një dyqan veshjesh dhe në më pak se gjysmë minute mori mallra me vlerë rreth 30 mijë dollarë.

Bluza, xhupa dhe çanta ishin sendet që grabitësit rrëmbyen pa bërë asnjë përzgjedhje.

Kjo ngjarje ka ndodhur në Pleasant Prairie, në Winsconsi.

Policia ka publikuar videon e grabitjes, me shpresën për të identifikuar dhe arrestuar personat përgjegjës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat