Djali nëntëmuajsh mbytet në vaskë pasi nëna u hutua - Bota Sot
Djali nëntëmuajsh mbytet në vaskë pasi nëna u hutua

Ndryshe

Djali nëntëmuajsh mbytet në vaskë pasi nëna u hutua

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 07:45
Ilustrim

Një djalë nëntëmuajsh është mbytur në vaskë pasi sipas policisë, nëna u hutua.

Policia thotë se kanë marrë një thirrje rreth orës tre të mëngjesit të së hënës.

Kur ata arritën në vendin e ngjarjes, ata gjetën fëmijën pa ndjenja.

Nëna e fëmijës tha se po lante fëmijën dhe një dyvjeçar, bashkë në vaskë. Por, ajo tha se u hutua për një periudhë të shkurtër kohore dhe doli nga dhoma tjetër. Kur ajo u kthye, e pa fëmijën nëntëmuajsh me fytyrë poshtë ujit.

Foshnja u transportua në spitalin e fëmijëve të Teksasit, ku edhe u shpall i vdekur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...