Kur mendon se mund të fluturosh, ja çfarë i ndodhi këtij personi që hipi mbi fishekzjarre - Bota Sot
Kur mendon se mund të fluturosh, ja çfarë i ndodhi këtij personi që hipi mbi fishekzjarre

Ndryshe

Kur mendon se mund të fluturosh, ja çfarë i ndodhi këtij personi që hipi mbi fishekzjarre

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 07:27
Pamje nga video

Një ngjarje e pazakontë është filmuar në Indiana të SHBA-së.

Një djalë i ri, i shtyrë nga kureshtja, vendosi që dyshimet e tij t’i vërtetonte.

Ai shpesh mendonte se çfarë mund të ndodhë nëse qëndron mbi një kuti të madhe me fishekzjarre të ndezur.

E provoi dhe pamjet kanë bërë xhiro në rrjet. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...