Video e djaloshit pa krahë bëhet virale, ja çfarë bën ai! - Bota Sot
Video e djaloshit pa krahë bëhet virale, ja çfarë bën ai!

Ndryshe

Video e djaloshit pa krahë bëhet virale, ja çfarë bën ai!

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 21:28
Pamje nga videoja

E ku ka më mirë se sa të kesh besim tek vetja! E këtë e ka dëshmuar edhe një djalosh i quajtur Tim, të cilit i mungojnë dy duartë.

Ani pse pa krahë ai ka sfiduar ligjet e fizikës duke emocinuar shumë njerëz gjithandej botës.

Me forcën e këmbëe ai ka kërcyer mbi një gjysmë kuti metri të lartë. Video në fjalë është bërë tejet virale, ku shihen edhe trajnerët e kampit që ndihmojnë të riun të arrijë këtë qëllim.

Ai tenton të ngjitet mbi kuti, por në tentativat e para ai dështoi. Gjithsesi, egoja për të arritur suksesin nuk i mungoi dhe pas shumë tentativash arriti që të ngjitet me të dy këmbët mbi të. Veprimi u duartrokit nga të pranishmit, teksa emocionet te Tim ishin të mëdha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...