Kokë gruaje e qepur në trup burri, FBI zbulon klinikën e tmerrit - Bota Sot
Kokë gruaje e qepur në trup burri, FBI zbulon klinikën e tmerrit

Ndryshe

Kokë gruaje e qepur në trup burri, FBI zbulon klinikën e tmerrit

Më: 26 korrik 2019 Në ora: 18:31
ilustrim

Kova të mbushura me gjymtyrë njerëzore, një frigorifer plot me gjenitale mashkullore, dhe koka e një gruaje e qepur në trupin e një mashkulli.

Këto ishin pamjet e tmerrshme që panë agjentët e FBI-së teksa kontrolluan një qendër për dhurim organesh në Arizona.

Bastisja e klinikës “Biological Resource Center” u bë në vitin 2014, pas një hetimi kombëtar në lidhje me trafikun e paligjshëm të organeve.

Kufomat e përdorura ishin marrë nga njerëz që kishin pranuar ta dhuronin trupin për qëllime shkencore.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...