Pamje të rënda: Rusja në Budva shkel mbi burrin dhe foshnjën e tij - Bota Sot
Pamje të rënda: Rusja në Budva shkel mbi burrin dhe foshnjën e tij

Ndryshe

Pamje të rënda: Rusja në Budva shkel mbi burrin dhe foshnjën e tij

Më: 6 gusht 2019 Në ora: 07:20
Pamje nga video

Pamje të tmerrshme të një gruaje ruse që shkel me veturë një burrë dhe beben e tij në Budva, janë publikuar sot

Mediat malazeze kanë publikuar pamje nga kamerat e sigurisë ku shihet se si një grua nga Rusia me makinën e saj, përplas dhe shkel mbi një burrë dhe mbi beben e tij në një vendkalim për këmbësorët në Budva.

Foshnja një vjeçare për fat të mirë i ka mbijetuar përplasjes, ndërsa vazhdon mjekimi i babait të foshnjës.

Mësohet se pala e dëmtuar ishin turistë nga Holanda dhe se tashmë është ngritur kallëzime penale kundër gruas ruse.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...