Durrës: Aty ku burri dhe gruaja ngatërrojnë… rrobat e banjos! - Bota Sot
Durrës: Aty ku burri dhe gruaja ngatërrojnë… rrobat e banjos!

Ndryshe

Durrës: Aty ku burri dhe gruaja ngatërrojnë… rrobat e banjos!

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 13:21
Pamje nga Durrësi

Plazhi i Durrësit duket se ka ndryshuar shumë teksa me kalimin e viteve na habit verë pas vere me ndodhitë e pazakonta.

Shkrepja me e fundit vjen nga bregu teksa çifti në moshë mesa duket kane ngaterruar rrobat e banjos mengjesin e asaj dite.

Nderkohe që gruaja shfaqet “serioze”, burri ka vendosur te ekspozojë çdo pjesë të linjave të tij…

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...