Si në avion privat! Zbulon se është pasagjeri i vetëm i fluturimit - Bota Sot
Si në avion privat! Zbulon se është pasagjeri i vetëm i fluturimit

Ndryshe

Si në avion privat! Zbulon se është pasagjeri i vetëm i fluturimit

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 17:58
Pamje nga video

U paraqit në aeroport në pritje për të hipur në avion dhe zbuloi se ishte pasagjeri i vetëm.

Ai u nis me avionin e kompanisë “Delta”, nga Aspen, Colorado drejt Salt Lake City, në Utah.

Është kjo ajo që i ka ndodhur Vincent Peone, shkrimtar dhe regjisor amerikan.

Burri e dokumentoi eksperiencën e tij nëpërmjet një video, të cilën e publikoi në rrjetet sociale.

Në bord ai shoqërohej nga një stjuardesë, ndërsa përshëndet pilotët dhe bënë panoramën e gjithë kabinës bosh.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...