Arti nuk ka limite, këso tatuazhe nuk keni parë asnjëherë - Bota Sot
Arti nuk ka limite, këso tatuazhe nuk keni parë asnjëherë

Ndryshe

Arti nuk ka limite, këso tatuazhe nuk keni parë asnjëherë

Më: 14 gusht 2019 Në ora: 22:27
Pamje nga video

Ky artist bën një punë të mrekullueshme duke krijuar tatuazhe “realiste.”

Ato janë tatuazhe! Por, nëse i shikoni më afër janë të padallueshme me fotografitë. Dhe kjo ju lë të kuptoni se ky artistë bënë një punë të mrekullueshme.

Oleg quhet artisti dhe punon me tatuazhe për më shumë se 16 vjet dhe është i  specializuar në realitetin e fotografive.

Video më poshtë:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...